Ocelové náušnice jsou trendy. Na Festivaly si však berte něco pohodlnější

Přeji všem příznivcům „digitálního slunce“ po dlouhé době dobrého dne. Pokud hledáte nějaký tip na fajn dárek, našel jsem přidružený blog na obecné téma náušnic. Hodně lidí dnes spěchá a také jsme konzumní společností, proto si méně vážíme věcí stejně jako šperků. Já když vidím u své drahé polovičky kolik má zčernalého stříbra. Hromady! Myslíte, že si jej někdy vyčistí? Pche.

Tak si říkám, jestli by nebyly pro takové lidi dobré ocelové náušnice. Mrkněte se na článek je to zajímavé. Pravdou je, že pořád sundávat stříbrné náušnice, když se jde člověk sprchovat nebo koupat v moři není ideální. Chirurgická ocel má své nesporné kvality,ale na festival mohou být těžké a nepohodlné. Nadruhou stranu, pokud dojde ke ztrátě náušnic, nemusíme příliš truchlit. Za pár korun opět zakoupíme nové. Pokud jste však jiného názoru, myslím, že díky osvětlení na festivalech, dokonale vyniknout například medailonky na fotku . Co myslíte vy?

Nějaké náramky na fesťák?

Uznávám, že nadpis je lehce zavádějící, ale pokud se chcete blejsknout na nějakém fesťáku, kde je velká kupa lidí, cestu vidím v nějakém třpytivém šperku. Jen si dejte pozor, aby jste o něj v průběhu zábav nepřišli.

Náramky netřeba nějak představovat. Lze jen charakterizovat materiálem. Co osobně skutečně nedoporučuji jsou stříbrné náramky. Stříbro jako takové je krásný, ale měkký kov. Zvláště na festivalu stačí lehce zadrhnout a katastrofa je na světě.

Když náramky, tak nejlépe ocelové nebo takové, které vypadají hezky, ale můžete je ztratit (nejsou drahé). Na Pandora náramky zapomeňte. Takže nějaká bižuterie, provázkové náramky. V žádném případě se nepokoušejte vybavit drahým kovem jako je zlato. To by se Vám festival mohl sakra prodražit.

Pokud se však svého oblíbeného šperku nechcete vzdát, zvolte nějaký bižuterní s pozlacením nebo postříbřený. Jsou levnější, velmi elegantní a docela i pevné. Základ totiž tvoří šperkařská měď. A i když se jedná o materiál měkký, pořád vydrží více než jiné ryzí kovy.

Chirurgická ocel navíc nepůsobí žádné alergické reakce,  čili tento materiál se jeví jako nejvhodnější. Nadruhou stranu nutno dodat, že stříbrný náramek nakonec potěší ženu nejvíce.

 

Fakta o skupině Twenty One Pilots

1.Tylerova prababička pocházela z Česka.

2.Skladba „Car Radio“ je inspirována skutečnou událostí z doby, kdy Tyler Joseph chodil na vysokou školu. Měl zpoždění a nestíhal přijet do školy včas. Když odcházel od auta, zapomněl ho zamknout, a když se později vrátil, tak v autě chybělo rádio, CD a GPS navigace

3.V písni Stressed Out se zpívá „My name is Blluryface…“ Blluryface znázorňuje démony, které má zpěvák Tyler Joseph. Jedná se o jeho druhé já a také o znázornění jeho úzkosti. Zmínku o Blluryface můžeme slyšet i v písních jako „Fairly local, Goner a nebo třeba Tear in my heart.“

4.Píseň House of Gold věnoval Tyler své matce. V klipu House of Gold vidíme Tylera a Joshe jen po pas. Je to kvůli tomu, že Tyler slíbil své matce, že se o ni postará, ale zároveň chce následovat své sny – to poté značí dolní poloviny členů kapely na jiném místě.
11.Kapela vznikla roku 2009 spojením přátel ze střední školy. Původní sestava byla: Tyler Joseph, Nick Thomas a Chris Salih. Frontman Tyler přišel na jméno kapely podle knihy spisovatele Arthura Millera All My Sons, kde se hlavní postava vyrovnává s faktem, že zavinil smrt „jednadvaceti pilotů“. V roce 2009 vydali své debutové album a zahájili turné po Ohiu. Pojďme se společně podívat na 10 faktů o této skupině.

Výsledek obrázku pro Fakta o skupině Twenty One Pilots