Nějaké náramky na fesťák?

Uznávám, že nadpis je lehce zavádějící, ale pokud se chcete blejsknout na nějakém fesťáku, kde je velká kupa lidí, cestu vidím v nějakém třpytivém šperku. Jen si dejte pozor, aby jste o něj v průběhu zábav nepřišli.

Náramky netřeba nějak představovat. Lze jen charakterizovat materiálem. Co osobně skutečně nedoporučuji jsou stříbrné náramky. Stříbro jako takové je krásný, ale měkký kov. Zvláště na festivalu stačí lehce zadrhnout a katastrofa je na světě.

Když náramky, tak nejlépe ocelové nebo takové, které vypadají hezky, ale můžete je ztratit (nejsou drahé). Na Pandora náramky zapomeňte. Takže nějaká bižuterie, provázkové náramky. V žádném případě se nepokoušejte vybavit drahým kovem jako je zlato. To by se Vám festival mohl sakra prodražit.

Pokud se však svého oblíbeného šperku nechcete vzdát, zvolte nějaký bižuterní s pozlacením nebo postříbřený. Jsou levnější, velmi elegantní a docela i pevné. Základ totiž tvoří šperkařská měď. A i když se jedná o materiál měkký, pořád vydrží více než jiné ryzí kovy.

Chirurgická ocel navíc nepůsobí žádné alergické reakce,  čili tento materiál se jeví jako nejvhodnější. Nadruhou stranu nutno dodat, že stříbrný náramek nakonec potěší ženu nejvíce.