Již známe vítězného DJ, který si zahraje s Ed Rushem!

Festival Digital Sun i s Ed Rushem je již za dveřmi a proto je nejvyšší čas vyhlásit vítěze soutěže DJ Championship o hraní na pódiu pro DJe.

V první řadě bychom chtěli všem zúčastněným poděkovat za snahu a práci, kterou s přípravou setů pro naši soutěž jistě měli – většina z nich byla na opravdu vysoké úrovni! Bohužel, některé ze setů byly v malé nevýhodě už od samého počátku – jak jsme totiž avizovali před začátkem soutěže, hledali jsme DJe, který bude nejvhodnější na samotný začátek festivalu a tomu musel odpovídat i soutěžní set. Některé ze setů byly ale bohužel příliš ostré a na začátek by se takovéto vystoupení jednoduše nehodilo..Ty „liquidfunkovější“ a uvolněnější počiny měly tedy nemalou výhodu.

Po nekonečně dlouhém poslechu všech soutěžních setů stále dokola a jejich rozebírání do nejmenšího detailu nám v hlavě nejvíce utkvěl velice povedený, příjemný a na začátek velice se hodící set, který namíchal DJ RUDEBOY a stal se tak naším vítězem!

Tímto tedy gratulujeme zajisté velice šťastnému vítězi a všem ostatním, kteří se zúčastnili naší soutěže, ještě jednou děkujeme za účast!

Soutěže se zúčastnili tito Djs:

Rudeboy
Czervas
Cyberpete
Holder
Hanyss
Neuf
ahZ
Kocour
Australopytekus
Estewes
Squadra
THC
Crash
George P
Dino
Apep
Eska
Lookshot